MEGA HIT: Regál 1800x900x400 mm lakovaný 5-policový, nosnost 875 kg - ČERNÝ

Kód: 18009004005PLC
699 Kč 577,69 Kč bez DPH
Skladem (>10 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

MEGA HIT: Regál 1800x900x400 mm lakovaný 5-policový, nosnost 875 kg - ČERNÝ

Regál standardního typu s nosností až 175 kg na polici najde využití jak v domácnosti, tak v kanceláři nebo menším skladu. Zajistí přehledné uskladnění zboží, dokumentů nebo nářadí a ušetří místo. Kvalitní materiál a bytelná konstrukce zajistí dlouhou životnost a odolnost vůči poškození. Zároveň je jeho montáž velmi snadná a sestavení regálu nezabere celé odpoledne.

Vysoká nosnost, kterou hned tak nepřekročíte

Stříbrný pozinkovaný regál toho unese opravdu hodně. Každou z polic můžete zatížit až 175 kg. Celková nosnost regálu s 5 policemi se tedy vyšplhá na úctyhodných 875 kg. Pro maximální zatížení regálu je však nutné mít věci na policích rovnoměrně rozloženy. Těžké věci nesmí být uloženy pouze na jedné straně nebo pouze jedné polici. Pro zajištění maximální bezpečnosti doporučujeme regál ukotvit do zdi. Pokud sestavujete více regálů vedle sebe, pak je také sešroubujte mezi sebou.

nosnost police

Pevná konstrukce je základem dobré stability

Konstrukce regálu je vyrobena z kvalitní válcované oceli. Kovové díly jsou následně ošetřeny barevným lakem. Konstrukce je tak odolná vůči korozi a vyznačuje se dlouhou životností. Jednotlivé díly jsou navrženy tak, aby po sestavení vytvořily pevný spojitý celek. Celý regál je vzájemně provázán a zafixován aretačními prvky jednotlivých dílů. Díky tomu se regál nerozpadá při přenášení, je pevný a stabilní.

konstrukce lakovaného regálu

 Bezšroubový systém ulehčí vaši práci

Samotný regál neobsahuje žádný spojovací materiál. Jednotlivé díly není třeba vzájemně sešroubovat, k fixaci slouží kompatibilní aretační prvky regálu. Nemusíte tak složitě hledat spoustu nářadí, nezdržujete se šroubováním a dotahováním spojů a netrávíte hodiny skládáním regálu. Jedinou výjimkou, kdy budete používat šrouby a vruty, je uchycení již sestaveného regálu do zdi, příp. spojení více regálů k sobě. Tyto kroky výrazně přispějí k vaší bezpečnosti.

bezšroubý systém lakovaný regál

Snadná a rychlá montáž

Montáž kovového regálu je velmi jednoduchá a zvládne ji v podstatě každý. Jednotlivé díly regálu navzájem spojíte prostřednictvím aretačních prvků - kovových oček a háčků. Ty do sebe vzájemně zasadíte a následně zajistíte ohnutím. Z nářadí vám postačí klasický šroubovák a gumová palička. Jak na složení kovového regálu je shrnuto v našem videonávodu. Celý postup je také k dispozici v manuálu ke složení kovového regálu.

Pevné police šetrné k přírodě

Police regálu jsou vyrobeny z dřevovláknité desky a vynikají svou pevností. Při jejich výrobě byly použity recyklované materiály, což napomáhá ke snížení spotřeby přírodních zdrojů. Police přispívají k celkové stabilitě a pevnosti regálu. Jsou pokryty vrstvou ochranné impregnace, díky které je možné police občas otřít navlhčeným hadrem. Současně je nutné myslet na to, že nesmí být vystaveny dlouhodobé vlhkosti nebo pravidelnému kontaktu s vodou. Pro maximální prodloužení životnosti polic je doporučujeme ošetřit vodou odpudivým nátěrem.

detail police u lakovaného regálu

Prodloužená záruka jako důkaz kvality

Na všechny regály poskytujeme prodlouženou záruku v délce 7 let. Nadstandardní záruční dobu nabízíme jako poděkování zákazníkům za důvěru v produkty, které společnost FISTAR nabízí. Při dodržení pokynů k používání vám naše výrobky budou sloužit mnoho let.

Logo FISTAR

Doplňkové parametry

Kategorie: LAKOVANÉ REGÁLY
Záruka: Záruka 7 let
Stav: Nový
Výška [mm]: 1800
Šířka [mm]: 900
Hloubka [mm]: 400
Nosnost regálu [kg]: 875
Nosnost police [kg]: 175
Počet polic: 5
Materiál konstrukce: Ocel
Materiál polic: Dřevovláknitá deska
Nastavitelnost polic: Ano (po 3,5 cm)
Povrchová úprava: Lakovaný
Barva regálu: Černá
Využití regálu: Standardní
productType: rack

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Nejnovější články